Обмін або повернення товару

Щоб повернути придбаний у нас товар вам необхідно звернутися за тел. +380734198626 чи +380673587981 , або написати на e-mail: lawbooksinua@gmail.com. Наш оператор допоможе зробити повернення найбільш зручним для вас способом. У разі якщо ви вирішили звернутися до нас з питання повернення або обміну придбаної у нас продукції, просимо вас ознайомитися з загальними правилами.

Важливо: При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте цілісність товару (упаковки та її вмісту).


Цілістність та комплектація товару

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках служби доставки. Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника. У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадки виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 14 днів з моменту отримання. Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає.

Якщо вам випадково прислали не ті книги, що ви замовляли, такий товар підлягає поверненню або обміну,  протягом 14 днів з моменту покупки за рахунок продавця.

  • При цьому товар повинен мати первинний товарний вигляд і не бути в використанні.

Повернути товар можливо Новою поштою, Укрпоштою або за адресою зазначеною на сторінці контакти, попередньо домовившись з оператором.

Адреса

м.Київ, вул. Вербова, 17 (Книжковий ринок).