Купити книгу Виконавчий напис нотаріуса у цивілістичному процесі 2021 5.00 1

Купить Виконавчий напис нотаріуса у цивілістичному процесі 2021

154637
В наличии
320 грн.

Дана науково-практична праця є комплексним дослідженням виконавчого напису нотаріуса у цивілістичному процесі (нотаріат, суд, виконавче провадження).

У роботі вченими України та зарубіжних країн надано порівняльно-правовий аналіз виконавчого напису нотаріуса у нотаріальному, цивільному, господарському, адміністративному та виконавчому процесі. Саме через призму цивілістичного процесу, можна комплексно, системно і послідовно розв’язати існуючі у державі проблеми, які виникають у зв’язку із охороною, захистом та відновленням прав суб’єктів цивільних відносин, відповідно, нотаріусом, судом та органами примусового виконання.

Проаналізована нотаріальна, судова та виконавча практика, зокрема, передумови і процедуру вчинення нотаріусом виконавчого напису на документах заборгованості виникнення як матеріального, так і процесуального спору, який є підставою звернення боржників до суду з метою визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню і наслідків, які настають згідно рішення суду, специфіку та особливості примусового виконання виконавчих написів.

Вченими України, з урахуванням досвіду зарубіжних країн, зроблено пропозиції з удосконалення як матеріального, так і процесуального законодавства, що регламентує процедуру вчинення нотаріусами виконавчих написів, розгляду судами спорів, що виникають з їх примусового виконання.

У книзі є Практикум, який вміщує питання для обговорення, тестові та ситуаційні завдання, метою вирішення яких є поглиблене вивчення правової природи виконавчого напису нотаріуса та його виконання. Тому вона розрахована на студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та може бути використана в навчальному процесі при викладанні навчальних дисциплін «Нотаріальний процес», «Цивільний процес», «Виконавчий процес», «Вчинення виконавчого напису нотаріусом (консулом)». Вона стане у нагоді також і практичним фахівцям, зокрема, нотаріусам, суддям, виконавцям та адвокатам.

Рік 2021
ISBN 978-617-566-691-3
Видавництво Алерта

Категории: Наукова, науково-практична книга, монографії, довідники

Книга Виконавчий напис нотаріуса у цивілістичному процесі 2021 отзывы

Средняя оценка покупателей: (1) 5.00 из 5 звезд

1
0
0
0
0
  • Найсвіжіший екзепляр
    25 сентября 2021 23:22

    Працюю в часній нотаріальній компанії. Тому треба завжди знати всі нововведення і постійно вчитись чомусь. Ось недавно придбав на LAWBOOKS книжку Виконавчий напис нотаріуса у цивілістичному процесі 2021. Дуже свіжий екзеипляр і дуже допомогає в моїй роботі.

Посмотрите 1 отзыв о Виконавчий напис нотаріуса у цивілістичному процесі 2021