Купити книгу Господарське право в схемах і таблицях 2021

Купить Господарське право в схемах і таблицях 2021

99775
В наличии
216 грн.

У навчальному посібнику розглянуто основні теми курсу господарського права відповідно до програми. Загальна частина включає в себе питання поняття та принципів господарського права, загальні засади створення, функціонування та ліквідації суб’єктів господарювання, основи корпоративного права, договірного права, державне регулювання господарських відносин, інститут банкрутства, основи конкурентного права та ін. Особлива частина має огляд таких сфер регулювання, як торговельна діяльність, зовнішньоекономічна, ринок фінансових послуг, інвестиційна, інноваційна діяльність тощо. Усі положення систематизовані та представлені у вигляді схем і таблиць.

Порівняно з попереднім (3-м) виданням, яке побачило світ у 2020 р., у черговому виданні навчального посібника відображено останні зміни в нормативному регулюванні господарьско-правових відносин.

Для студентів та аспірантів юридичних і економічних спеціальностей, юристів-практиків, підприємців, а також усіх, хто цікавиться питаннями господарського права України.

Кількість сторінок 152
Рік 2021
ISBN 978-966-998-275-9
Автор Швидка Т.І.
Видавництво право

Категории: Галузі права

Книга Господарське право в схемах і таблицях 2021 отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!