Купити книгу Доказове право 2022

Купить Доказове право 2022

154709
В наличии
420 грн.

Дана робота являє собою інтегративний аналіз проблем доказового права та теорії доказів. Розгляд актуальних проблем доказування подається в контексті системного розкриття питань передбачених планами навчального процесу в різних юридичних вузах таких навчальних дисциплін як «Теорія доказів», «Актуальні проблеми доказування», «Докази і доказування в кримінальному провадженні» тощо. Робота розкриває загаль­но-правову докгрину доказового права, актуальні проблеми теорії доказів, проблеми удосконалення інститутів доказового права і практики його застосування з урахуванням новітніх нормативних актів, прецедентно! практики Європейського суду з прав людини та прецедентного судового права, яке формується в правових рішеннях Верховного суду.
Значну увагу приділено розгляду питань допустимості, достовірності та достатності доказів, застосування принципу пропорційності при здійсненні доказової діяльності, стандарту доказування поза розумним сумнівом, юридичній процедурі доказування та гарантіям забезпеченню справедливості правосуддя.
Робота розрахована на студентів, слухачів магістратури, курсантів вищих юридич­них навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Правознавство» та «Пра­воохоронна діяльність», аспірантів і здобувачів юридичної освіти та вчених звань. Підручник буде слушним помічником як тим, хто засвоює ази правничої науки, так і тим, хто прагне до її поглибленого вивчення, а також практичним працівникам пра­воохоронних та правозахисник органів, слідчим, детективам, дізнавачам, суддям, адвокатам, прокурорам, іншим працівникам, які мають справу із отриманням, дослі­дженням, перевіркою та застосуванням доказів.

Кількість сторінок 448
Рік 2022
ISBN 978-617-566-698-2
Автор Тертишник В.М.
Видавництво Алерта

Категории: Галузі права

Книга Доказове право 2022 отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!