Інтернет-магазин юридичної літератури

Новий інтернет-магазин LawBooks вітає своїх перших відвідувачів. Наша спеціалізація - книги для юристів, і до відкриття ми підготували кілька сотень найменувань спеціальної та навчальної літератури з юриспруденції: нормативно-довідкової, кодексів України та корисних коментарів до них, методичних та практичних посібників для адвокатів та суддів, а також курси лекцій для студентів. Література для юристів структурована в зручному каталозі, щоб ви швидко змогли підібрати книгу з потрібного розділу.

Література юридична увазі і «вічні» видання, зміст яких не застаріває з часом: вибрані праці провідних юристів минулого, підручники по римському праву, історії держави і права. Щотижня наш асортимент поповнюється спеціалізованими періодичними виданнями та професійними журналами.

Література для юриста може бути корисна і непрофесіоналам. Для вирішення деяких життєвих проблем необхідно знання азів українського законодавства, розібратися в яких допоможуть наші довідники.

Пропоновані юридичні книги підготовлені провідними профільними видавництвами Києва та Харкова. Постійна співпраця з ними дозволить нам оперативно представляти вам останні новинки.