Актуальні проблеми господарського права (Особлива частина)

Актуальні проблеми господарського права (Особлива частина) Збільшити
420

Ціна: 420 грн.

Артикул: 778 Є в наявності

Мова книги

Українська

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

У навчальному посібнику досліджуються актуальні проблеми правового регулювання відносин, що складаються при провадженні окремих видів господарської діяльності.

Авторський колектив виходить з того, що Господарський кодекс України умовно можна поділити на дві частини - Загальну і Особливу.

Норми Загальної частини    містять загальні положення, що

застосовуються до всіх видів суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у різних галузях господарювання (актуальні проблеми Загальної частини господарського права висвітлені у відповідному навчальному посібнику1), тоді як норми Особливої частини встановлюють особливості правового регулювання господарських відносин в окремих галузях господарювання.

Структура навчального посібника обумовлена, головним чином, структурою Господарського кодексу України. Однак у навчальному посібнику розглядаються також відносини у тих галузях і видах господарської діяльності, що не отримали відповідного регулювання в Кодексі, а регулюються іншими нормативно-правовими актами господарського^ законодавства і є за своєю природою господарськими відносинами. Йдеться, зокрема, про електронну комерцію, господарське посередництво, інноваційну діяльність, публічні закупівлі, рекламну діяльність, консалтингові послуги, спільну господарську діяльність тощо.

 

Інформація про книжку

Обгортка: Тверда обкладинка
Автор: Щербина В.С.
ISBN: 978-617-7320-29-5
Рік: 2018
К-сть сторінок: 800

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =