Адвокатура як інститут правової допомоги і захисту: новий курс адвокатського права та адвокатської криміналістики

Адвокатура як інститут правової допомоги і захисту: новий курс адвокатського права та адвокатської криміналістики Збільшити
80

Ціна: 80 грн.

Артикул: 6 Є в наявності

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

Посібник відповідає навчальній програмі для вищих навчальних закладів і містить системний виклад навчального курсу з адвокатуру та адвокатську діяльність. Розглянуто основні теми навчального курсу «Адвокатура України»: причини та умови виникнення інституту адвокатури; принципи адвокатської діяльності на різних етапах розвитку суспільства; організація, функції, напрямки і форми діяльності адвокатури в Україні та інших країнах. У 2-е видання включений новий актуальний матеріал, змінені деякі формулювання. Визначено перспективи модернізації адвокатури в інформаційному суспільстві та умовах розвитку високих технологій, обгрунтована взаємозв'язок формування нових напрямків адвокатської діяльності з сучасними інноваційними процесами.
Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей, може бути корисно для підготовки до складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури, а також вченим-правознавцям, адвокатам та іншим юристам-практикам.

Інформація про книжку

Обгортка: М'яка
Автор: Синеокий О.В.
Рік: 2012
К-сть сторінок: 520

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =