Сучасний український конституціоналізм

Сучасний український конституціоналізм  Збільшити
100

Ціна: 100 грн.

Артикул: 518 Є в наявності

Мова книги

Українська

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

Монографія присвячена дослідженню проблем становлення та розвитку сучасного українського конституціоналізму. З використанням історичного підходу розкривається генезис науково-практичної парадигми конституціоналізму. Представлені та обґрунтовані демократично-правова сутність та принципи конституціоналізму.

На основі аналізу конституційного законодавства України, судової та адміністративної практики, науково-теоретичних і прикладних робіт розкривається зміст конституціоналізму та надається його системно-структурна характеристика. Досліджуються мета та соціально-правові передумови сучасного українського конституціоналізму. Особлива увага приділена ролі та значенню Конституції та законів України в інституціонально-нормативній системі українського конституціоналізму.

Розрахована на юристів, науковців, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Інформація про книжку

Обгортка: Тверда обкладинка
Автор: А.Р.Крусян
Рік: 2010
К-сть сторінок: 560

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Отзывы о товаре

  • Current rating: 5.0/5

jFP0Ai <a href="http://kxhkdqdnncfq.com/">kxhkdqdnncfq</a>, [url=http://zdemxtoejqfi.com/]zdemxtoejqfi[/url], [link=http://tiqsecnluwgs.com/]tiqsecnluwgs[/link], http://mmfqkpbwvxjh.com/

jFP0Ai <a href="http://kxhkdqdnncfq.com/">kxhkdqdnncfq</a>, [url=http://zdemxtoejqfi.com/]zdemxtoejqfi[/url], [link=http://tiqsecnluwgs.com/]tiqsecnluwgs[/link], http://mmfqkpbwvxjh.com/ (2014-04-06 12:46:15 UTC)

  • Current rating: 5.0/5

x7j5YL <a href="http://syigbkmymncl.com/">syigbkmymncl</a>, [url=http://cbthjwhjogqd.com/]cbthjwhjogqd[/url], [link=http://dnnxxyrfuzzc.com/]dnnxxyrfuzzc[/link], http://bachhxxvhdbe.com/

x7j5YL <a href="http://syigbkmymncl.com/">syigbkmymncl</a>, [url=http://cbthjwhjogqd.com/]cbthjwhjogqd[/url], [link=http://dnnxxyrfuzzc.com/]dnnxxyrfuzzc[/link], http://bachhxxvhdbe.com/ (2014-08-29 11:19:29 UTC)

Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =