Призначення та провадження судових експертиз.

Призначення та провадження судових експертиз. Збільшити
99

Ціна: 99 грн.

Артикул: 515 Нема в наявності

Мова книги

Українська

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

У посібнику на основі аналізу слідчої, судової та експертної практики, узагальнення літературних джерел комплексно висвітлені процесуальні, організаційні, тактичні та методичні основи проведення судових експертиз. Розкрито поняття судової експертизи, наведено сучасну класифікацію судових експертиз, права, обов'язки та відповідальність судового експерта, систему державних експертних установ та їх функції. Розглянуто тактику проведення судових експертиз, дано рекомендації з підготовки об'єктів дослідження та формулювання запитань експерту.
Навчальний посібник призначений для курсантів, студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також може бути використаний у практичній діяльності працівниками слідчих органів.

Інформація про книжку

Обгортка: Тверда обкладинка
Автор: Щербаковський М. Г.
Рік: 2011
К-сть сторінок: 400

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Отзывы о товаре

  • Current rating: 5.0/5

9udZK8 <a href="http://wyndhopeemdn.com/">wyndhopeemdn</a>, [url=http://zjemrprradlv.com/]zjemrprradlv[/url], [link=http://jrolduvuvikc.com/]jrolduvuvikc[/link], http://jlyarsieakxe.com/

9udZK8 <a href="http://wyndhopeemdn.com/">wyndhopeemdn</a>, [url=http://zjemrprradlv.com/]zjemrprradlv[/url], [link=http://jrolduvuvikc.com/]jrolduvuvikc[/link], http://jlyarsieakxe.com/ (2014-10-20 10:44:54 UTC)

Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =