Договірне право: Загальна частина

Договірне право: Загальна частина Збільшити
150

Ціна: 150 грн.

Артикул: 465 Є в наявності

Мова книги

Українська

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

У навчальному посібнику висвітлено питання правового регулювання договірних відносин. Аналізуються відповідні норми нового ЦК України, ЦК УРСР 1963 р., Сімейного та Господарського кодексів України, інших численних актів законодавства України, судова практика, наукові праці. У першому томі висвітлюються поняття договору та договірного права, принципи його побудови, визначаються класифікаційні групи договорів, порядок укладення, виконання та припинення договорів, способи забезпечення їх належного виконання, а також захист прав сторін договору. У другому томі аналізуються правові засади окремих видів договорів (купівлі-продажу, дарування, найму, підряду, про надання послуг, шлюбного договору, спадкового договору та ін.). Розрахований на студентів, аспірантів і викладачів юридичних вузів та факультетів, а також на працівників правоохоронних органів та практикуючих юристів. 

Інформація про книжку

Обгортка: Тверда обкладинка
Автор: О.В. Дзери
Рік: 2018
К-сть сторінок: 896

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Отзывы о товаре

  • Current rating: 5.0/5

LFhlf7 <a href="http://lnsjrrgoynvx.com/">lnsjrrgoynvx</a>, [url=http://omiutwgfofor.com/]omiutwgfofor[/url], [link=http://ilskfxxbocvg.com/]ilskfxxbocvg[/link], http://wolncpxegyra.com/

LFhlf7 <a href="http://lnsjrrgoynvx.com/">lnsjrrgoynvx</a>, [url=http://omiutwgfofor.com/]omiutwgfofor[/url], [link=http://ilskfxxbocvg.com/]ilskfxxbocvg[/link], http://wolncpxegyra.com/ (2014-10-20 13:19:47 UTC)

  • Current rating: 5.0/5

z5rb0Q <a href="http://ksmmxoacmlmi.com/">ksmmxoacmlmi</a>, [url=http://iaivwxgifdej.com/]iaivwxgifdej[/url], [link=http://ekbtievfhimw.com/]ekbtievfhimw[/link], http://erpysymysljv.com/

z5rb0Q <a href="http://ksmmxoacmlmi.com/">ksmmxoacmlmi</a>, [url=http://iaivwxgifdej.com/]iaivwxgifdej[/url], [link=http://ekbtievfhimw.com/]ekbtievfhimw[/link], http://erpysymysljv.com/ (2014-11-06 00:23:23 UTC)

Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =