ІТ - право: теорія та практика

ІТ - право: теорія та практика Збільшити
350

Ціна: 350 грн.

Артикул: 1630 Нема в наявності

Мова книги

Українська

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

Авторський колектив концентрував увагу на необхідності комплексного аналізу норм, що регулюють інформаційно-технологічні відносини в Україні. Попри відсутність належного правового регулювання ІТ-відносин, прогалин у законодавстві, автори зробили спробу розкрити особливості правового регулювання цих відносин, а також запропонувати власне бачення шляхів вирішення проблем, що виникають у цій сфері. При цьому автори усвідомлюють, що деякі висновки спірними, не всі аргументи будуть визнані достатньо вагомими. Окремі положення свідомо сформульовані провокативно, аби спонукати до обговорення базових проблем правового регулювання у ІТ-сфері.

Посібник містить Словник основних термінів, котрі стосуються сфери ІТ, призначенням якого забезпечення зручності сприйняття основного тексту читачами. Врешті, навіть, за умови можливостей Мережі, мати при читанні під рукою Словник може бути досить зручно. Таку ж мету переслідує список рекомендованих джерел з питань правового регулювання у ІТ-сфері.
Автори сподіваються, що цей посібник виконуватиме не лише основну свою мету, і буде не тільки засобом навчально-методичного забезпечення проведення практичних занять, самостійної підготовки студентів, але, разом із тим, стане корисним для широкого загалу практикуючих юристів, викладачів, аспірантів, для всіх, хто цікавиться проблемами правового регулювання у сфері ІТ.

Інформація про книжку

Обгортка: Тверда обкладинка
Автор: Харитонов Є.О. , Харитонова О.І.
ISBN: 978-966-928-167-8
Рік: 2018
К-сть сторінок: 472

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =