Кримінологія. Навчальний посібник для підготовки до іспитів.

Кримінологія. Навчальний посібник для підготовки до іспитів. Збільшити
80

Ціна: 80 грн.

Артикул: 1027 Є в наявності

Мова книги

Українська

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

 

у посібнику викладені основні положення криміналогії у вигляді схем. Навчальний посібник розрахований на студентів, слухачів, курсантів, магістрів, ад’юнктів та аспірантів, співробітників правоохоронних органів.
Передмова- На сьогоднішній день в Україні кримінологія викладається на юридичних факультетах, як частина спеціальностей 6.030401, 6.060304 та 7.060101, як для прокурорсько-слідчої, так і для цивільно-правової спеціалізацій.
Проведений автором аналіз робочих навчальних програм з кримінології п'яти ВИШів (Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Одеська юридична академія», Національного університету «Острозька академія», Донецького державного університету управління МОН України, та Львівського національного університету імені Івана Франка), які, вочевидь, були узгоджені з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, показав наступне.
Всі вказані програми з кримінології мають три види вад — структурний хаос, вибірковість тематики та фактологічні помилки, які почасти не дають можливості опанувати цю науку.
Так, всі програми мають різну логічну структуру і тематику лекцій та семінарських занять. Окрім того, в деяких програмах відсутні певні важливі блоки (напр. про поняття та предмет кримінології, про основні кримінологічні теорії та напрями розвитку кримінології як науки, тощо). Нарешті, деякі програми взагалі містять фактологічні помилки (напр.ототожнюючи рецидивну злочинність з професійною, професійну злочинність з організованою, корупційну злочинність з економічною тощо).
У даному посібнику автор-упорядник намагався уникнути вказаних недоліків та прикрих недоречностей з тим, щоб зорієнтувати студентів на:
 -весь обшир навчального матеріалу
 -розмаїття навчальних та методичних прийомів, що, будемо сподіватися, допоможе глибшому засвоєнню змісті та виробленню головних умінь та навичок, необхідних майбутнім фахівцям-правознавцям…

Інформація про книжку

Обгортка: М'яка
Автор: Тупчієнко Д.Л.
ISBN: 978-611-01-0425-8
Рік: 2017
К-сть сторінок: 240

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =