Кримінальний кодекс України в анекдотах і картинках.

Кримінальний кодекс України в анекдотах і картинках. Збільшити
200

Ціна: 200 грн.

Артикул: 1024 Є в наявності

Мова книги

Русский

Телефони для замовлень:

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Опис

У книзі зроблена спроба асоціативної характеристики кримінально-правових норм крізь призму одеських афоризмів і анекдотів. Видання друге із змінами і доповненнями, ілюстраціями. Рекомендована не тільки для аспірантів і студентів юридичних вузів. ПЕРЕДМОВА-
«Я, звичайно, не херувим. У мене немає крил, але я шаную Кримінальний кодекс. Це моя слабкість ». Безсмертне вислів Остапа Бендера на протязі багатьох років незмінно повторювалося і повторюється на лекціях з кримінального права в слов'янських юридичних вузах.
І, може бути, тому нашим студентам-юристам досить легко розбиратися в хитросплетіннях кримінально-правової доктрини, теорії відповідальності і покарання, кваліфікації злочинів. Адже найчастіше влучне слово або вираз, гостра жарт або анекдот набагато краще сприяють вирішенню складної ситуації, дають можливість згадати начебто забуте правило або норму.
Тим більше в Одесі, місті, повітря якого просто просякнутий сіллю і сміхом, місто космополітичне і вільному, місті багатонаціональному і висококультурному, місті унікального сплаву духовності, підприємництва та особливого, одеського, гумору. Якого, мабуть, більше немає ніде.
І якщо колись тут уже нічим буде торгувати, то влучне слово і усмішка одеситів завжди залишаться експортним товаром. Так само, як і їх говірка, поступово йде в минуле. Це елементи культури нації, культури нашої чудової країни. Микола Гумільов на початку минулого століття так характеризував ...

Інформація про книжку

Обгортка: Тверда обкладинка
Автор: Кивалов С.В.,Туляков Д.А., Балабанова Д.А.
ISBN: 978-966-507-291-1
Рік: 2012
К-сть сторінок: 320

Доставка

- по Києву 20грн (доставляємо у день замовлення)
- по Україні доставку оплачує клієнт (за 2-3 дні)

Сподобався продукт? Поділися!Коментувати чи задати питання:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =