Международная защита прав человека: право, прецеденты, комментарии.

Международная защита прав человека: право, прецеденты, комментарии.  Увеличить
60

Цена: 60 грн.

Артикул: 127 Нет в наличии

Язык книги

Українська

Телефоны для заказа

093 975 74 68 — Life :)
097 93 83 611 — Київстар

Описание

C прийняттям Загальної декларації прав людини почав складатися міжнародний режим захисту прав людини - сукупність певних механізмів і процедур, інститутів, інструментів і форм діяльності, спрямованих на захист прав людини. Міжнародний захист прав людини здійснюється як міжурядовими, так і неурядовими організаціями.
У пропонованій книзі, призначеної як для студентів юридичних спеціальностей, так і для більш широкого кола читачів, особлива увага приділяється практиці Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), оскільки цей орган визнається найбільш ефективним механізмом захисту прав людини. В тій чи іншій мірі питаннями захисту і (або) дотримання прав людини займаються й інші міжнародні організації (ООН, ВООЗ, ЮНЕСКО, МОП, ОБСЄ, ОАД та ін) - ці системи також розглянуті в книзі. При цьому правозахисні механізми і процедури ООН, а також діяльність органів, створених в рамках конвенцій з прав людини, отримують докладне висвітлення.
Детально коментуються найважливіші положення Європейської конвенції з прав людини, аналізуються провідні прецеденти ЄСПЛ, наводяться рішення ("думки" і проч.) Інших судових та квазісудових міжнародних установ.
Книга містить значний довідковий і графічний матеріал, статистичну інформацію.

Информация про книгу

Обложка: Твердая обложка
Автор: Манукян В.И.
Год: 2010
К-сть сторінок: 480

Доставка

- по Киеву 35грн (доставляем в день заказа)
- по Украине доставку оплачивает клиент (2-3 дня)

Понравился продукт? Поделись!Оставить отзыв:

Ваше имя

Ваш отзыв:

Оценка: Плохо Хорошо

Проверка: 5+3 =