Юридическая литература : НовинкиЗакон Украины О государственной уголовно-исполнительной службе, О предварительном заключении, О социальной адаптации лиц, отбывающих наказание или отбывших наказание в виде ограничении свободы аба лишения свободы на определенный срок

Артикул: 1538

Ціна: 60

Есть в наличии

Купить

Юридичні книги для юристів

Ласкаво просимо в інтернет магазин юридичної літератури в Києві Lawbooks! У нас є література юридична будь-яких видів, видань та авторів. Сотні клієнтів по всій Україні обирають наш сайт, адже саме тут потрібні юридичні книги є в наявності за доступними цінами. Ми спеціалізуємося саме в цьому напрямку, постійно оновлюємо асортимент необхідною базою книг для юристів. Краща юридична література в Києві.

Щоб вигідно та швидко придбати юридичну літературу в Києві, необов'язково об'їжджати всі можливі книжкові магазини. У Lawbooks Ви вибираєте книгу, коли і де Вам зручно, а доставка не змушує довго чекати. З нами про все можна домовитися. Гарантуємо, Ви не пошкодуєте, якщо вирішите юридичну літературу купити в нашому інтернет-магазині. Приємної Вам покупки!