Актуальні проблеми господарського права (Особлива частина)

Купить Актуальні проблеми господарського права (Особлива частина)

90555
В наличии
440 грн.

У навчальному посібнику досліджуються актуальні проблеми правового регулювання відносин, що складаються при провадженні окремих видів господарської діяльності.
Авторський колектив виходить з того, що Господарський кодекс України умовно можна поділити на дві частини - Загальну і Особливу.
Норми Загальної частини    містять загальні положення, що застосовуються до всіх видів суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у різних галузях господарювання (актуальні проблеми Загальної частини господарського права висвітлені у відповідному навчальному посібнику1), тоді як норми Особливої частини встановлюють особливості правового регулювання господарських відносин в окремих галузях господарювання.
Структура навчального посібника обумовлена, головним чином, структурою Господарського кодексу України. Однак у навчальному посібнику розглядаються також відносини у тих галузях і видах господарської діяльності, що не отримали відповідного регулювання в Кодексі, а регулюються іншими нормативно-правовими актами господарського^ законодавства і є за своєю природою господарськими відносинами. Йдеться, зокрема, про електронну комерцію, господарське посередництво, інноваційну діяльність, публічні закупівлі, рекламну діяльність, консалтингові послуги, спільну господарську діяльність тощо.

Кількість сторінок 800
Рік 2018
ISBN 978-617-7320-74-5
Автор Щербина В.С.
Видавництво ліра к

Категории: Галузі права

Актуальні проблеми господарського права (Особлива частина) отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!