Виникнення, перехід та припинення суб’єктивних цивільних прав: проблеми теорії та практики

Купить Виникнення, перехід та припинення суб’єктивних цивільних прав: проблеми теорії та практики

148792
В наличии
500 грн.
У монографії розглянуто сучасні наукові підходи до розуміння правової природи суб’єктивного цивільного права, а також проблеми класифікації суб’єктивних цивільних прав. Визначено характеристики суб’єктивних цивільних прав, що детермінують їх здатність до динаміки. Механізми виникнення, переходу та припинення суб’єктивних цивільних прав досліджуються як окремі сегменти механізму цивільно-правового регулювання суспільних відносин, в межах яких знаходить прояв кінетика суб’єктивного цивільного права.

Ретельному розгляду в контексті їх застосування відносно суб’єктивного цивільного права піддано категорії «виникнення», «перехід» та «припинення». Під новим кутом зору осмислено та проаналізовано способи виникнення, переходу та припинення суб’єктивних цивільних прав панування та вимоги.

Видання розраховане для науковців-правників, викладачів, аспірантів та студентів вищих юридичних закладів, юристів-практиків, всіх читачів, які цікавляться новаторськими підходами щодо визначення шляхів вирішення найбільш дискусійних проблем сучасної цивілістики.


Кількість сторінок 640
Рік 2020
ISBN 978-617-566-639-5
Автор Погребняк В.Я.
Видавництво алерта

Категории: Наукова, науково-практична книга, монографії, довідники

Виникнення, перехід та припинення суб’єктивних цивільних прав: проблеми теорії та практики отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!