Купити книгу Бойовий статут механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України. Частина II (батальйон, рота)

Купить Бойовий статут механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України. Частина II (батальйон, рота)

1419
В наличии
220 грн.

У Бойовому статуті механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України, частина II (батальйон, рота) викладено основні положення підготовки та ведення загальновійськового бою (виконання інших завдань) батальйоном (ротою) у взаємодії з підрозділами родів військ і спеціальних військ Сухопутних військ Збройних Сил України.
Положення, які містяться у Бойовому статуті, варто застосовувати творчо, відповідно до обстановки, що склалася, не допускаючи шаблонних дій. Положення є основою для розробки тактичних прийомів і способів дій у кожному конкретному випадку.
Видання призначене для військовослужбовців Збройних Сил України, а також для курсантів військових вузів і військових кафедр вищих закладів освіти.


Кількість сторінок 368
Рік 2020
ISBN 978-966-437-409-2
Видавництво Паливода

Категории: Статути ЗСУ. Бойові статути. Військове право

Книга Бойовий статут механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України. Частина II (батальйон, рота) отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!